ANHYLEVEL HEATFLOW

HEATFLOW se řadí mezi nejefektivnější podlahové topné systémy

současnosti. Využití nanotechnologie karbonu pro elektrické topné systémy přináší nové možnosti v oblasti energeticky úsporného vytápění staveb. V kombinaci s anhydritovým potěrem ANHYLEVEL vzniká výkonný a přitom úsporný topný systém zaručující vysoký topný komfort s nízkými provozními náklady a dlouhou životností.

  • Maximální topná plocha
  • Nízkoteplotní topný systém
  • Snadná regulovatelnost teploty
  • Vysoká efektivita sálavého přenosu tepla

FOR ARCH 2015

ANHYDRITOVÝ POTĚR & HEATFLOW

Anhydritový potěr jímá sálavé tepelné záření v celé ploše a během krátké doby se rovnoměrně prohřeje. Teplo je tak do vytápěného prostoru předáváno velmi rychle. ANHYLEVEL je na topnou fólii aplikován v tloušťce pouze 40 mm*, čímž vytváří poloakumulační vrstvu, která zajišťuje dostačující akumulaci tepla a zároveň rychlou reakci potřebnou k regulaci teploty vytápěného prostoru. Dotápění probíhá jen v krátkých impulsech, podlaha není přetápěná dlouhými topnými cykly, nedochází k nadměrné cirkulaci vzduchu, víření prachu a zhoršení tepelné pohody. Výsledná efektivita a teplotní komfort jsou mnohonásobně vyšší než u jiných systémů a dosahují v porovnání s běžnými topidly zhruba polovičních provozních nákladů. ANHYLEVEL vytváří v kombinaci s topnou fólií HEATFLOW jeden z neprogresivnějších topných podlahových systémů

Katalog Anhylevel Heatflow

Porovnání topných systémů

Veškeré podlahové topné systémy jsou označovány jako sálavé, jelikož se úvádí, že více než 50% tepla je u toho druhu vytápění předáváno do prostoru sáláním. Sálavá složka klasických podlahových vytápění však nedokáže prohřát stěny, které mají v hloubce nižší teplotu a nepřetržitě tak ochlazují vytápěný vzduch.

Veškerá porovnání

Zažádejte si o předběžnou nabídku